На спортском комплексу „Драган Џајић“ у Грачаници данас је отворен други Видовдански тениски турнир у организацији општине Грачаница. Отварању је присуствовао и директор општинског одељења за омладину и спорт Страхиња Аритоновић.
У оквиру обележавања Видовдана одржан је Видовдански тениски турнир, који је окупио љубитеље спорта и такмичаре из више клубова.
Организатор турнира је Тениски клуб „Спортско срце“, уз подршку кроз пројекат „Посpeшивање спортских активности у општини Грачаница“, који спроводи НВО СДТВ.
Турнир је свечано отворио директор општинског одељења за омладину и спорт Страхиња Аритоновић који је том приликом пожелео свим учесницима пуно среће, спортског успеха и фер плеја.
У оквиру свечаности, директор је уручио и захвалницу Тениском клубу „Звечан“ за учешће и допринос квалитету турнира, истичући значај сарадње спортских клубова и развоја тениса.
За победнике данашњег турнира обезбеђене су медаље и пехари.